جلسه بیست و دو کمیته سلامت


گـزارش بیسـت  و دومیـن جلسـه کمیتـه سـلامت دهـان

 انجمـن دندانپـزشکان عمـومی ایران – مورخ 97/07/05

 
بیست و دومین جلسه کمیته سلامت دهان 5 مهرماه 1397 با حضور: دکتر باقر شهنی زاده، دکتر عبدالحمید ظفرمند، دکتر سیدجلال پورهاشمی، دکتر ناهید عسکری زاده، دکتر هادی قاسمی و دکتر ابراهیم جوادی نژاد (عضو هیأت مدیره انجمن) تشکیل و موارد ذیل مطرح گردید:
1-  با توجه به اهداف اصلی همایش سلامت دهان و درخواست شرکت کنندگان، متن سخنرانی های ویرایش شده تکمیل و تدوین گردد.  
تبصره1 - به منظور تسریع در تدوین کتاب همایش، سخنرانی های ویرایش نشده توسط اعضای کمیته بازبینی شود.
تبصره2 - مراسمی رسمی جهت رونمایی از کتاب فوق برگزار گردد. (دکتر باقر شهنی زاده) .
2-  ارسال گزارش همایش سلامت دهان به WHO و فدارسیون بین المللی دندانپزشکی FDI .
3-  ارسال گزارش همایش سلامت دهان به همراه کتاب سلامت دهان اولین همایش سراسری دهان انجمن دندانپزشکان عمومی ایران به دفتر وزیر محترم بهداشت.
4-  پیگیری بند 3 صورتجلسه 20 . (برنامه مشترک با انجمن های دیگر پزشکی و دندانپزشکی)
5-  تهیه CD جهت آموزش بهداشت در سطح جامعه با پیام های مختلف  بهداشتی. (دکتر هادی قاسمی)
6- طرح موضوعات 8 بخش سلامت دهان: آموزش سلامت دهان، تحقیقات در زمینه سلامت دهان، حوزه درمان و اولویت های آن، بیمه دندانپزشکی، مواد و تجهیزات دندانپزشکی، بحث بهداشت و نیازسنجی های آن در مناطق مختلف، حِرَف مرتبط با سلامت دهان، نهادهای مدنی با سلامت دهان، پیگیری و در موارد یکایک آنها تحقیقات رسمی انجام شود و گزارش آن به عموم مردم و همکاران دندانپزشک ارسال گردد.
7-  دکتر باقر شهنی زاده اظهار داشتند در موضوعات برنامه های تلویزیونی باید مباحث دندانپزشکی و اطلاعات آماری آن و جدول فعالیت های پیشگیری برای عموم قابل استفاده بوده و به کاهش مشکلات سلامت دهان جامعه کمک کند.
8-   ملاقات با رئیس شورای عالی نظام پزشکی در راستای ملاقات با مسئولین اجرایی نظام سلامت انجام شد.
9-  دکتر باقر شهنی زاده مطرح کردند که سؤالاتی توسط ایشان در کانال مطرح می شود که اعضای کمیته پاسخ آن را به صورت نوشتاری یا VOICE در کانال بگذارند تا در اختیار خبرگزاری ها قرار گیرد.
 

   1397/7/7 14:52

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
9/10 (تعداد آرا 1 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

محمد بن علی بن بابویه قمی معروف به " ابن بابویه" ، " محمد بن بابویه" و " شیخ صدوق" نامی ترین دانشمند گرانمایه و بزرگوار و فقیه و محدث عالیقدر شیعه در نیمه دوم سده چهارم هجری است.
شیخ صدوق و برادرش حسن با دعای حضرت امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف متولد شدند.

ادامه مطلب

ایشان پس از 80 سال زندگی پرافتخار خود و خدمت به اسلام و قرآن توسط یکی از مزدوران امریکا و منافقین کوردل در ساعت 15/12 ظهر 23 مهرماه 1361 در سنگر نماز جمعه مسجد جامع و در محراب نماز به افتخار شهادت نائل آمد و طومار زندگی پرافتخارش نه تنها بسته نشد بلکه ورقی دیگر خورد و نامش در صحنه گیتی مانند خورشید برای همیشه می درخشد،‌ روحش شاد و نامش جاویدان باد.

ادامه مطلب