جلسه بیست و هفتم کمیته سلامت


گـزارش بیسـت  و هفتمیـن جلسـه کمیتـه سـلامت دهـان

 انجمـن دندانپـزشکان عمـومی ایران – مورخ 97/09/15
 

جلسه بیست و هفتم کمیته سلامت دهان با حضور: دکتر باقر شهنی زاده، دکتر عبدالحمید ظفرمند، دکتر سیدجلال پورهاشمی برگزار گردید ،
(خانمها دکتر ناهید عسکری زاده و دکتر نیره امینی در برنامه علمی دیگری شرکت داشته و آقای دکتر مهدی نصیبی در مسافرت هستند)
در این جلسه در مورد حوزه همکاری انجمن با سایر همکاران گروه پزشکی برای تشویق و ترغیب ایشان به موضوع سلامت دهان بحث و تبادل نظر شد.
در این مورد دعوت به همکاری پزشکان عمومی در استفاده از دانش و اطلاعات دندانپزشکی در حوزه سلامت دهان در معاینات بالینی مدح نظر می باشد.
در این مورد موضوعاتی که می تواند از نظر سایر گروه های پزشکی مورد توجه قرار گیرد، انتخاب شدند و در مورد آنها بحث و تبادل نظر شد.
عناوین سخنرانی ها شامل:
کلیات سلامت دهان، Dentition، پیشگیری از بیماری های دهان و دندان ، تظاهرات بالینی بیماری های سیستمیک در دهان، پوسیدگی دندان، اکلوژن، ناهنجاری های دندانی- فکی   1397/9/30 10:02

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

محمد بن علی بن بابویه قمی معروف به " ابن بابویه" ، " محمد بن بابویه" و " شیخ صدوق" نامی ترین دانشمند گرانمایه و بزرگوار و فقیه و محدث عالیقدر شیعه در نیمه دوم سده چهارم هجری است.
شیخ صدوق و برادرش حسن با دعای حضرت امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف متولد شدند.

ادامه مطلب

ایشان پس از 80 سال زندگی پرافتخار خود و خدمت به اسلام و قرآن توسط یکی از مزدوران امریکا و منافقین کوردل در ساعت 15/12 ظهر 23 مهرماه 1361 در سنگر نماز جمعه مسجد جامع و در محراب نماز به افتخار شهادت نائل آمد و طومار زندگی پرافتخارش نه تنها بسته نشد بلکه ورقی دیگر خورد و نامش در صحنه گیتی مانند خورشید برای همیشه می درخشد،‌ روحش شاد و نامش جاویدان باد.

ادامه مطلب