جلسه سی یکم کمیته سلامت دهان


گـزارش سی‌ و یکم جلسـه کمیتـه سـلامت دهـان

جلسه کمیته سلامت دهان با حضور: آقایان دکتر باقر شهنی زاده، دکتر عبدالحمید ظفرمند، دکتر سیدجلال پورهاشمی، دکتر نیره امینی، دکتر سارا رمضانیان نیک و دکتر پوپک معصومی برگزار گردید ، خلاصه مذاکرات به شرح ذیل می باشد :
1-  بررسی نحوه همکاری با شهرداری منطقه 4 در جهت اجرای برنامه معاینات دهان و دندان در بوستان پلیس به مدت ده شب در ایام ماه مبارک رمضان (29-21 اردیبهشت ماه)

الف –  برنامه از 8 شب تا 12 شب به مدت 10 شب اجرا خواهد شد.

ب - مقرر گردید همکارانی که در این شب ها حضور پیدا می کنند برنامه را در دو بخش ذیل اجرا نمایند:

- معاینه و پر کردن فرم های سلامت دهانی – دندانی
- آموزش بهداشت : شامل روش مسواک زدن، نحوه استفاده از نخ دندان ، تغذیه صحیح و . . .

ج –  چهار فرم برای این برنامه طراحی شد : فرم معاینات ، فرم توجیهی همکاران ، معرفی مراجعه کنندگان برای درمان ، لیست حضور همکاران داوطلب .

د –  فرم معاینات توسط همکاران تکمیل شده و در دفتر انجمن به منظور پیگیری های بعدی ضبط می شود.

2-  کتاب همایش سلامت دهان بر اساس قرارداد منعقد شده با ناشر، در مرحله چاپ با تیراژ 1000 عدد قرار گرفت.  

 

 
 
   1398/3/13 17:23

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

بهاءالدین محمد بن‏ حسین عاملی معروف به شیخ بهائی (زادهٔ ۸ اسفند ۹۲۵ خورشیدی در بعلبک، درگذشتهٔ ۸ شهریور ۱۰۰۰ خورشیدی در اصفهان) دانشمند نامدار قرن دهم و یازدهم هجری است که در دانش‌های فلسفه، منطق، هیئت و ریاضیات تبحر داشت. در حدود ۹۵ کتاب و رساله از او در سیاست، حدیث، ریاضی، اخلاق، نجوم، عرفان، فقه، مهندسی و هنر و فیزیک بر جای مانده است. به پاس خدمات وی به علم ستاره‌شناسی، یونسکو سال ۲۰۰۹ را به نام او سال «نجوم و شیخ بهایی» نامگذاری کرد.

ادامه مطلب

در۳۱شهریور سال  ۱۳۵۹ رژیم بعثی عراق که در پی ایجاد تشنج در منطقه بود و قصد داشت معاهده ۱۹۷۵ الجزایر را زیر پا بگذارد  با  هدف برانداختن نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران جنگ ناجوانمردانه ای  را علیه  کشورمان  آغاز کرد، که تنها آغاز جنگ با او بود ، چراکه در این راه بسیاری از کشور های غربی به کمک این رژیم شتافتند و ضربه زدن به  نظام اسلامی ایران را سرلوحه سیاست خارجی خود قرار دادند . صدام حسین رئیس جمهور عراق ، قبل از آغاز رسمی جنگ با ظاهر شدن در برابر دوربین های تلویزیون عراق  قرار داد ۱۹۷۵را پاره  و عملا آن را بطور یک جانبه فسخ کرد

ادامه مطلب