پیام دکتر ناهید عسکری زاده عضو کمیتـه سـلامت دهان


پیام دکتر ناهید عسکری زاده

عضو کمیتـه سـلامت  دهان انجمن دندانپزشـکان عمـومی ایرانهمگی برای
حفظ سلامت دهان و دندان
دست به دست هم دهیم

پيشگيري از بيماري ها به خصوص پوسيدگي دنداني يكي از وظايف اصلي ما دندانپزشكان در جامعه حاضر مي باشد. با توجه به آنكه آمار و ارقام گزارش شده در خصوص وضعيت پوسيدگي دنداني در كودكان بالا مي باشد نياز به آموزش بهداشت دهان بسيار احساس مي شود. در طي سال هاي مختلف كارهاي بسياري در زمينه رفع اين مشكل توسط ارگان هاي دولتي به طرق مختلف انجام شده است اما متاسفانه به طور كامل به ثمر نرسيده است. زمان آن رسيده است كه دست به دست هم دهيم كه ارگان ها، انجمن ها،دانشكده ها و... همگي براي ارتقاء سطح سلامت جامعه و سوگندي كه براي حفظ سلامت دهان جامعه خورده ايم، كوشش كنيم .
اميدواريم در اين همايش بتوانيم با برنامه ريزي هاي صحيح قدم هايي اگر چه كوچك وابتدايي در جهت ارتقاء سلامت دهان ودندان جامعه مان برداريم. منتظر نظرات و پيشنهادات شما بزرگواران در اجراي بهتر اين همايش هستيم.


دکتر ناهید عسکری زاده
 
   1395/10/12 13:55

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

این عالم عارف و الگوی تقوا و فضیلت در سال 1288 هجری شمسی در شیراز متولد شد و پس از پرورش صحیح  و خواندن ادبیات و سطوح به نجف اشرف کنار قبر امیرالمومنین علی بن ابیطالب علیه السلام شهید محراب  مهاجرت نمود و در آنجا از محضر ایات عظام استفاده نمود و با دریافت اجازات عدیده اجتهاد و غیره به شیراز مراجعت ودر مسجد جامع (عتیق) به اقامه جماعت و تبلیغ دین پرداخت.

ادامه مطلب