پیام دکتر ناهید عسکری زاده عضو کمیتـه سـلامت دهان


پیام دکتر ناهید عسکری زاده

عضو کمیتـه سـلامت  دهان انجمن دندانپزشـکان عمـومی ایرانهمگی برای
حفظ سلامت دهان و دندان
دست به دست هم دهیم

پيشگيري از بيماري ها به خصوص پوسيدگي دنداني يكي از وظايف اصلي ما دندانپزشكان در جامعه حاضر مي باشد. با توجه به آنكه آمار و ارقام گزارش شده در خصوص وضعيت پوسيدگي دنداني در كودكان بالا مي باشد نياز به آموزش بهداشت دهان بسيار احساس مي شود. در طي سال هاي مختلف كارهاي بسياري در زمينه رفع اين مشكل توسط ارگان هاي دولتي به طرق مختلف انجام شده است اما متاسفانه به طور كامل به ثمر نرسيده است. زمان آن رسيده است كه دست به دست هم دهيم كه ارگان ها، انجمن ها،دانشكده ها و... همگي براي ارتقاء سطح سلامت جامعه و سوگندي كه براي حفظ سلامت دهان جامعه خورده ايم، كوشش كنيم .
اميدواريم در اين همايش بتوانيم با برنامه ريزي هاي صحيح قدم هايي اگر چه كوچك وابتدايي در جهت ارتقاء سلامت دهان ودندان جامعه مان برداريم. منتظر نظرات و پيشنهادات شما بزرگواران در اجراي بهتر اين همايش هستيم.


دکتر ناهید عسکری زاده
 
   1395/10/12 13:55

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

محمد بن علی بن بابویه قمی معروف به " ابن بابویه" ، " محمد بن بابویه" و " شیخ صدوق" نامی ترین دانشمند گرانمایه و بزرگوار و فقیه و محدث عالیقدر شیعه در نیمه دوم سده چهارم هجری است.
شیخ صدوق و برادرش حسن با دعای حضرت امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف متولد شدند.

ادامه مطلب

ایشان پس از 80 سال زندگی پرافتخار خود و خدمت به اسلام و قرآن توسط یکی از مزدوران امریکا و منافقین کوردل در ساعت 15/12 ظهر 23 مهرماه 1361 در سنگر نماز جمعه مسجد جامع و در محراب نماز به افتخار شهادت نائل آمد و طومار زندگی پرافتخارش نه تنها بسته نشد بلکه ورقی دیگر خورد و نامش در صحنه گیتی مانند خورشید برای همیشه می درخشد،‌ روحش شاد و نامش جاویدان باد.

ادامه مطلب