گزارش دهم


گزارش دهمین  جلسه کمیته سلامت دهان انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

مورخ 1397/01/23


 

دهمین جلسه سلامت دهان با هدف بررسی و برنامه ریزی اولین همایش سراسری سلامت دهان
 انجمن دندانپزشکان عمومی ایران برگزار گردید.
باحضور : دکتر باقر شهنی زاده، دکتر عبدالحمید ظفرمند،دکتر سیدجلال پورهاشمی، دکتر مهدی نصیبی،دکتر نیره امینی، دکتر ناهید عسکری زاده و دکتر مارال قربان زاده و دکتر حمید فزونی تشکیل گردید.
در این جلسه در مورد گرایش اقتصادی و تجاری شرکت های دندان‌پزشکی برای دعوت و حضور در نمایشگاه توسط آقای دکتر سیدجلال پورهاشمی بحث شد که شرکت همسوء با اهداف همایش سلامت دعوت شوند.
خانم دکتر نیره امینی در مورد جزئیات چگونه بررسی و داوری فیلم های مسابقه سلامت در سه موضوع آموزش بهداشت، فیشورسیلانت تراپی و فلوراید تراپی بحث و پیشنهادات مفصلی ارائه کردند و یک به یک مراحل مختلف کار هر موضوع را کالبد شکافی و مورد بررسی قرار دادند. اعضاء کمیته نیز به‌طور دقیق در مباحث اظهارنظر می کردند. این امر نشان می دهد که بحث مسابقه از نظر تشویقی و ماهیتی بسیار اهمیت دارد و  امیدواریم با شرکت همکاران در مسابقه تاثیر بیش‌تری در فضای ترویج سلامت دهان به‌وجود آوریم.
از سایت همایش سلامت www.1sthealth.igda.ir بازدید به‌عمل آمد.
دکتر عبدالحمید ظفرمند در مورد دعوت از مسئولان اداره کل تجهیزات و رئیس اداره تجهیزات دندانپزشکی تاکید داشتند. ایشان اظهار داشتند مدیریت، زمان بندی سخنرانی ها براساس تجربه و تاثیرگذاری سخنران تدوین شود.
در مورد کمک به وزارت بهداشت در ساماندهی برنامه حوزه سلامت دهان نیز توصیه و تاکید شد.
سخنرانی در مورد مواد و تجهیزات، پانل ارتقاء سلامت، موضوعات بیمه ای، نقش سازمان های مردم نهاد، نقش رسانه به‌خصوص صداوسیما تبادل نظر شد.
مهلت ارسال مقاله تا تاریخ 20/2/97 تعیین شد و در 21/02/97 جلسه بررسی مقالات انجام شود.
در روز 31 فروردین ماه 1397 جلسه شورای مشاوران علمی اولین همایش سراسری سلامت دهان انجمن دندان‌پزشکان عمومی ایران در محل انجمن برگزار خواهد شد

.
   1397/3/7 16:04

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

محمد بن علی بن بابویه قمی معروف به " ابن بابویه" ، " محمد بن بابویه" و " شیخ صدوق" نامی ترین دانشمند گرانمایه و بزرگوار و فقیه و محدث عالیقدر شیعه در نیمه دوم سده چهارم هجری است.
شیخ صدوق و برادرش حسن با دعای حضرت امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف متولد شدند.

ادامه مطلب

ایشان پس از 80 سال زندگی پرافتخار خود و خدمت به اسلام و قرآن توسط یکی از مزدوران امریکا و منافقین کوردل در ساعت 15/12 ظهر 23 مهرماه 1361 در سنگر نماز جمعه مسجد جامع و در محراب نماز به افتخار شهادت نائل آمد و طومار زندگی پرافتخارش نه تنها بسته نشد بلکه ورقی دیگر خورد و نامش در صحنه گیتی مانند خورشید برای همیشه می درخشد،‌ روحش شاد و نامش جاویدان باد.

ادامه مطلب