جلسه سی ام کمیته سلامت دهان


 
گـزارش سی‌ام جلسـه کمیتـه سـلامت دهـان

 انجمـن دندانپـزشکان عمـومی ایران – مورخ 97/11/04

 
 

جلسه کمیته سلامت دهان با حضور: آقایان دکتر باقر شهنی زاده، دکتر عبدالحمید ظفرمند، دکتر سیدجلال پورهاشمی، دکتر ناهید عسکری زاده، دکتر نیره امینی برگزار گردید، خلاصه مذاکرات به شرح ذیل می باشد :
( آقای دکتر مهدی نصیبی و آقای دکتر هادی قاسمی در سفر هستند )
1-  پیگیری و بازبینی "مجموعه سخنرانی های همایش سلامت دهان 1397"  ویرایش ادبی و طراحی (روی جلد ، صفحات ، بخش های آن ) توسط اعضاء . ضمنا آقای دکتر شهنی زاده مطرح کردند که حامیان مالی کتاب هم خوشبختانه معین شده است .  
2 -  مرور نهایی ترتیب و محتوایی سخنرانی های همایش پزشکان عمومی (11 بهمن ماه 1397 ) جهت هماهنگی بیشتر بین مطالب.
3 -  بازبینی نهایی  فرم ارزشیابی سخنرانان از نگاه شرکت کنندگان در همایش پزشکان عمومی .
4 -  مذاکره جهت برنامه های آتی علمی- اجتماعی کمیته سلامت دهان به منظور نهادینه کردن سلامت دهان در سایر گروه های علوم پزشکی و استانهای کشور .

 
 
 
 

   1397/11/10 15:37

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

بهاءالدین محمد بن‏ حسین عاملی معروف به شیخ بهائی (زادهٔ ۸ اسفند ۹۲۵ خورشیدی در بعلبک، درگذشتهٔ ۸ شهریور ۱۰۰۰ خورشیدی در اصفهان) دانشمند نامدار قرن دهم و یازدهم هجری است که در دانش‌های فلسفه، منطق، هیئت و ریاضیات تبحر داشت. در حدود ۹۵ کتاب و رساله از او در سیاست، حدیث، ریاضی، اخلاق، نجوم، عرفان، فقه، مهندسی و هنر و فیزیک بر جای مانده است. به پاس خدمات وی به علم ستاره‌شناسی، یونسکو سال ۲۰۰۹ را به نام او سال «نجوم و شیخ بهایی» نامگذاری کرد.

ادامه مطلب

در۳۱شهریور سال  ۱۳۵۹ رژیم بعثی عراق که در پی ایجاد تشنج در منطقه بود و قصد داشت معاهده ۱۹۷۵ الجزایر را زیر پا بگذارد  با  هدف برانداختن نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران جنگ ناجوانمردانه ای  را علیه  کشورمان  آغاز کرد، که تنها آغاز جنگ با او بود ، چراکه در این راه بسیاری از کشور های غربی به کمک این رژیم شتافتند و ضربه زدن به  نظام اسلامی ایران را سرلوحه سیاست خارجی خود قرار دادند . صدام حسین رئیس جمهور عراق ، قبل از آغاز رسمی جنگ با ظاهر شدن در برابر دوربین های تلویزیون عراق  قرار داد ۱۹۷۵را پاره  و عملا آن را بطور یک جانبه فسخ کرد

ادامه مطلب